Ceritified
ISO 9001:2008
The Best
#1 in Germany
Number #1
Suplier in region
Bize Ulaşın

YAP1 İNŞAAT

Değişen ve gelişen bölgemiz de pek çok projeye imza atan firmamız konut ağırlıklı olmak üzere iş merkezleri, villalar gibi birçok yapının inşası yanında taahhüt ve mimarlık hizmeti de sunmaktadır.

Firmamız Mühendisliğin temelini oluşturan en kalitelisini en ucuza sunma politikasını izleyerek müşterilerimizi maksimum düzeyde memnun etmektir.

Tüm çalışanlarımız her işimize sevgisini katıyor. İşine dört elle sarılıyor. Yap1 ailesi olarak müşterilerimize en iyisini sunmaya özen gösteriyoruz.

Bugünkü başarımız geçmişimizin eseridir. Gelecek için ise sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek değişim ve gelişim içinde olup kalite ve güvenilirliğimizi en üst seviyeye çıkarma azmindeyiz.

Sosyal çevreninde hayatın ta kendisi olduğu sorumluluğunda olarak toplumsal yaşamı dikkate alan bir anlayış içinde yürümekteyiz.

Bir şey olmak için değil,
Bir şey YAPMAK için varız.

Vizyonumuz
Misyonumuz

Ülkemizde inşaat sektörünün önde gelen bir firması olarak; yeniliklere açık, ileriyi görebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, Ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik.

Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur. Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birinin yaşamakta olduğu çevrenin modern ,çağdaş ve doğaya saygılı yerler olması gerektiği düşüncesindeyiz.

Büyük usta Mimar Sinan eserlerine başlarken bir şehrin geleceğini değiştirecek olmanın heyecanını yaşar, gelecek nesillerin kendi yaptığı eserlerde nasıl rahat nefes alacaklarını, onları neyin mutlu edeceğini düşünür, onların duyacağı huzuru hayal eder, bu hayal ve heyecanla eserlerine başlar, aynı hayal ve heyecanla eserlerini tamamlarmış. Onu ve eserlerini yüzyıllardır yaşatan bu ruhtur. Bizde büyük ustamızdan, onun ruhundan feyiz alarak yolumuza aynı şevkle, aynı heyecanla devam ediyoruz. Yüzyıllar sonra ayakta kalacak eserlerin hayallerini kuruyoruz.

BİZİM FARKIMIZ

Kurumsal yapımız

KREATİF YAKLAŞIM

ENERJİ TASARRUFU

BAŞARI ALGORİTMASI

PROJENİZ MI VAR? HAYALİNİZDEKİ HAYALLER İÇİN BİZE ULAŞIN